" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamasis žaislas - Triguba medinė piramidė (18001)

4014888180019

19,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 12 mėn.
  • Lavinama: Spalvų pažinimas, Koordinacija, Formų pažinimas, Motorika, Rūšiavimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė

Ypatingai per pirmuosius savo gyvenimo metus vaikai praleidžia daugiausia savo aktyvaus laiko bežaisdami. Pedagogai paskaičiavo, kad vaikas iki 6 metų praleidžia apie 15,000 valandų bežaisdamas. Tai reiškia - apie 7-8 valandas per parą. Labai svarbu, kad vaikas žaistų jam patrauklioje, saugioje aplinkoje ir rastų įvairių objektų, kuriuos galėtų ištyrinėti.

Beleduc gali Mažyliams skirtoje kategorijoje pasiūlyti kokybiškų ir paklausių priemonių vaikams iki trijų metų amžiaus. Beleduc produktai pagaminti su meile, labai estetiški, skatinantys vaikus pažinti juos supantį pasaulį, kartoti ir taip jį suprasti.

 

Dėlioti medinę piramidę - smagu! Galime sudėlioti tris spalvotas formas ant trijų strypelių. Su Triguba medine piramide vaikai galės lavinti savo gebėjimą sudėlioti atskiras kaladėles į vieną bokštelį. Tuo pačiu lavės vaiko akių - rankų koordinacija, motorika. Didelės, spalvotos medinės kaladėlės paskatins vaiką jas čiupinėti ir išlaikyti rankoje, lavės vaiko lytėjimas.

 

Skirta vaikams nuo 12 mėn.

Priemonės sudėtis: 12 dalių

Įpakavimo dėžutės dydis: 180x210x105 mm

 

Lavinamos sritys: lytėjimas, rega, pažinimas

 


Atitikimas ES saugos standartams


EB atitikties deklaracija


ISO standartų atitikimas


Atitikimas amžiaus grupei