Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - grindų elementų komplektas "Pilis" (27003) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - grindų elementų komplektas "Pilis" (27003)

27003

1099,00 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Vaikų poreikius atitinkantis patalpų apipavidalinimas padeda jiems nevažomai mokintis ir vystytis. Sienų ir grindų elementai skatina vaikus bandyti ir atlikti pirmuosius eksperimentus. Be to, vaikai lavina savo motoriką ir koordinaciją.

 

 Mažyliai žaisdami su šešiais "Pilies" grindų elementais patirs daug įspūdžių, susipažins su skirtingom figūrom, medžiagom ir personažais.

Grindų elementų komplektas gali būti panaudojamas tiek vaikų žaidimo kambaryje, tiek ofiso laikiamąjame. Vaikų fantazijai ribų nėra!

Grindų elementus galima pastatyti trimis būdais: pilies forma (skersmuo 136,5 cm), žuvies kaulo forma (skersmuo 219 cm), snaigės forma (skersmuo 107 cm). Elementus galima pritvirtinti prie sienos (papildomai reikia sienos tvirtinimo elementus (kodas 27007).

 

Elementai skirti vaikams nuo 1 metų amžiaus

Vartų elemento išmatavimai: 1170x700x12 mm; kitų elementų išmatavimai: 700x600x12 mm

Elementai: Pileis vartai, motorikos elementas, muzikos elemantas, juokdario elementas, veidrodžio elementas, besisukančio rato elementas. Komplekte taip pat pridedama: sudėjimo instrukcija, 36 jungtys, 24 varžtai, 1 raktas.

 

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba.  Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūryba. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


ES žaislų saugos standartų atitikimas AZO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1

 


Atitikimas dėl ftalatų 1


Atitikimas dėl ftalatų 2


Atitikimas dėl ftalatų 3


Atitikimas dėl ftalatų 4