" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - transporto nukreipiamasis Kūgis (68160) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - transporto nukreipiamasis Kūgis (68160)

4014888681608

9,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Koordinacija, Socialiniai įgūdžiai, Fizinis lavinimas, Erdvės suvokimas

Susistumiantis kūgis (konusas)

 

Kūgis su šviesą atspindinčia juosta. Šie transporto nukreipiamieji kūgiai pagaminti iš kokybiško poliesterio ir gali būti plaunami. Kūgis susistumia ir sandėliuojant užima mažai vietos. Gali būti naudojamas mokinantis saugaus eismo taisyklių bei įvairiose estafetėse.

Išmatavimai: skersmuo 200x200x300 mm.

Tinka vaikams nuo 3 metų.

 

Lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

ES žaislų saugos standartų atitikimas


EB atitikties sertifikatas


Atitiktis vaikų amžiui