" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Casa banana" (22500) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Casa banana" (22500)

4014888225000

22,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

 • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
 • Lavinama: Rūšiavimas, Spalvų pažinimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė, Logika / strateginis mąstymas, Koordinacija, Kūrybiškumas, Motorika

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

 

Džiunglėse visi žvėrys laisvi. Beždžionė pakvietė visus savo draugus iš viso pasaulio į svečius. Ar išlaikys beždžionės namai tiek daug svečių? Kuo daugiau svečių ateina į beždžionės namus medyje, tuo sudėtingiau išsilaikyti. Klausimas - kiek daugiausiai svečių gali išlaikyti beždžionės namai?

Pirmasis žaidėjas meta abu kauliukus. Kauliukas su skaičiais parodo ant kelių kojelių reikės statyti beždžionės namus. Kauliukas su simboliais parodo kokios formos namelio pagrindą reikia pasirinkti. Pagal išmesto kauliuko reikšmes pastatomas beždžionės namelis - pagrindas. Vėliau žaidėjas deda ant pastatyto namelio gyvūnėlius taip, kad nei vienas nenukristų. Žaidėjo tikslas – sudėti ant namelio kiek įmanoma daugiau gyvūnų.  Kiek žaidėjui pavyksta sudėti gyvūnėlių nesugriovus beždžionės namelio, tiek jis gauna kortelių su bananais.

Taip kiekvienas žaidėjas paeiliui gauna atitinkamą kortelių su bananais skaičių. Žaidimo gale žaidėjai palygina visus pasiektus rezultatus. Kas surinko daugiausiai kortelių – žaidimo nugalėtojas.

 

Žaidimo sudėtis:

 • 20 figūrėlių / žvėrelių
 • 63 kortelės su bananais
 • 5 namų lentelės
 • 3 stulpeliai
 • 1 kauliukas su skaičiais
 • 1 kauliukas su simboliais
 • medžiaginis maišelis
 • dėžutė 280x200x50 mm

Žaisti gali 2-4 asmenys

Žaidimas skirtas vaikams nuo 4 metų amžiaus

 

Lavinama:

 

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas 1


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


ES žaislų saugos standartų atitikimas AZO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN) 1