Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "LogiKit" (21005) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "LogiKit" (21005)

21005

49,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

 • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
 • Lavinama: Matematika, Vaizduotė, Gamtos pažinimas, Koordinacija, Formų pažinimas, Motorika, Rūšiavimas, Spalvų pažinimas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Darželyje, laukiamąjame ar kelionėje - LogiKit gali būti šaunus vaiko palydovas. Dėka atsakymų patikrinimo mechanizmo vaikas galės įvertinti savus atsakymus.

Žaidimo sudėtis:

 • 1 medinis užduočių sprendimo rėmelis su magnetine "pelyte" (dydis 300x190x30xmm)
 • 16 loginių užduočių kortelių (iš viso 144 užduočių) su atsakymais kitoje pusėje (pasitikrinimui)
 • dėžutė 320x225x45 mm

Žaisti gali 1 ir daugiau žaidėjų

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus

 

Lavinama:

 • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.

 • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

 • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.
 • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.
 • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.
 • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas AZO


REACH nurodymų dėl ftalatų testų rezultatai


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


 


Susijusios Prekės