" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "LogiPic" (21020) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "LogiPic" (21020)

21020

59,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Formų pažinimas, Motorika, Rūšiavimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė, Spalvų pažinimas, Kūrybiškumas, Koordinacija

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Naujas kūrybiškumo užsiėmimas prasideda!

LogiPic - tai puikus žaidimas, kurio metu žaidėjas turi su magnetine "pelyte" nukopijuoti paveikslėlius pagal pateiktas užduočių korteles. Savo fantaziją vaikai galės panaudoti pilnai. Lengvai suprantama žaidimo logika, todėl vaikai galės žaisti nekontroliuojami.

Žaidimo sudėtis:

  • 1 medinis užduočių sprendimo rėmelis su magnetine "pelyte" (dydis 300x190x30xmm)
  • 8 užduočių kortelės (atspausdintos iš abiejų pusių)
  • dėžutė 320x225x45 mm

Žaisti gali 1 ir daugiau žaidėjų

Žaidimas skirtas vaikams nuo 3 metų amžiaus

 

Lavinama:

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

 


ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


ES žaislų saugos standartų atitikimas AZO


REACH nurodymų dėl ftalatų testų rezultatai


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Atitikimas amžiaus grupei