" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc priemonė - Saugos liemenė vaikams (68190) Padidinti

Beleduc priemonė - Saugos liemenė vaikams (68190)

4014888681905

4,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Socialiniai įgūdžiai

Su Saugos liemene vaikai taps daugiau matomi eismo dalyviai. Liemenė su šviesą atspindinčiom juostom. Šonuose naudojama elastinės juostelės kurios padeda liemenei priglųsti prie vaiko kūno.

Liemenę galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje

Tinkama vaikams nuo 3 iki 6 metų amžiaus, krūtinės apimtis nuo 40 iki 55 cm, vaiko ūgis nuo 80 iki 120 cm

Išmatavimai: 450x540 mm

 

Lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.
  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

ES žaislų saugos standartų atitikimas


EB atitikties sertifikatas


Atitiktis vaikų amžiui