" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
Christiani fizikos rinkinys "Mechanics 3" Padidinti

Christiani fizikos rinkinys "Mechanics 3"

98443

925,00 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 2 savaitės


Atributai

  • Lavinama: Fizika / inžinerija / robotika

Su Mechanikos rinkiniuose esančiomis priemonėmis moksleiviai galės atliti elementariosios mechanikos, termodinamikos, paprastųjų mašinų ir linijinio judėjimo eksperimantus. Eksperimentų metu sužinos daugiau apie kietąją, skystą ir dujinę medžiagų būseną, ištyrinės Niutono dėsnius. Visos priemonės tvarkingai ir saugiai sudėtos į tvirtą, plastikinį lagaminą su porolono paklotais. Instrukcijos (anglų kalba) padės lengviau pasiruošti ir atlikti eksperimentus.


 

Šiame rinkinyje atrasite viską, kas reikalinga sėkmingų tiesinio judėjimo ir inercijos eksperimantų atlikimui. Aukštos kokybės sudedamosios rinkinio dalys aiškiai išdėliotos - tai padės moksleiviams efektyviai atlikti ne vieną eksperimentą. Pagrindinės eksperimentų sritys: tiesinis judėjimas, vidutinis ir momentinis greitis, judėjimo pagreitis, dinamikos ir Niutono dėsnių lygtys, poveikis ir inercija, energijos tvermė, dinamikos ir masės santykis, potencinė ir kinetinė energija.

Pakuotės išmatavimai: 45x33x11cm