Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamasis stalo žaidimas "Tropicano" (22510) Padidinti

Beleduc lavinamasis stalo žaidimas "Tropicano" (22510)

4014888225109

49,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 5 metų
  • Lavinama: Koordinacija, Logika / strateginis mąstymas, Motorika, Matematika, Erdvės suvokimas, Socialiniai įgūdžiai

Lavinamasis stalo žaidimas "Tropicano"

 

Negyvenamoje saloje paslėptas lobis. Atplaukė piratai, kurie nori tą lobį atrasti.  Vandenyje, aplink salą tyko daug pavojų. Kad galėtų išlipti iš laivo, piratai sugalvojo statyti tiltelius į salą. Kuriam iš jų pavyks pirmam pastatyti tiltelį ir pasiimti lobį?

Žaidimo eiga:

Padedama medinė žaidimo lenta ant stalo. Surenkama palmė ir pastatima į žaidimo lentos vidurį, uždengiant paslėptą lobį (galima įdėti pvz. saldainį).

Vaikai pasirenka patinkančios spalvos piratą ir jį padeda ant atitinkamos spalvos laivelio borto (kampuose). Jauniausias žaidėjas pirmas meta kauliuką ir pagal iškritusią kauliuko reikšme paima atitinkamo dydžio, atitinkamą skaičių blokelių, iš kurių statomas tiltelis į salą. Tada iš eilės meta kiti žaidėjai.

Blokeliai statomi be tarpų, viršutinio sluoksnio blokeliai negali išsikišti į jūrą daugiau nei apatinio sluoksnio blokeliai. Jei kauliuku išmesti blokeliai jau visi panaudoti, žaidėjas praleidžia ėjimą arba laukia kol iš kito žaidėjo tiltelio tokių blokelių nenuplaus banga. Jei kauliuku išmetama banga, žaidėjas meta kauliuką dar kartą ir pagal kauliuko reikšmę iš savo tiltelio grąžina atitinkamo dydžio blokelį ar blokelius.

Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuris pirmas pastato tiltelį į salą ir paima lobį.

Lavinama: skaičiavimo įgūdžiai, socialiniai įgūdžiai.

 

Žaidimas skirtas vaikams nuo 5 metų.

Žaidimą gali žaisti 2-4 žaidėjai.

Žaidimas pagamintas iš medienos.

 


Instrukcija (EN).


Instrukcija (RU).


Atitikimas EB saugos standartams.