Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamasis žaidimas - dėlionė Cognito "Erdvės skirtumai" (11530)

4014888115301

15,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Rūšiavimas, Socialiniai įgūdžiai, Vaizduotė, Kalbos įgūdžiai, Koordinacija, Logika / strateginis mąstymas

Žaisdami Cognito žaidimais vaikai mokinsis rūšiuoti, sužinos daugiau apie įvairius užsiėmimus, išmoks sudėlioti įvairius paveikslėlius pagal jų seką, atras skirtumus, išmoks spręsti problemas. Taip pat vaikai lavins savo kalbos įgūdžius ir taps atradėjais. 6 Cognito edukaciniai žaidimai paskatins vaikus mąstyti ir taip padės vystytis vaikų smegenims. Dėlionės (puzzle) skirtingi elementai padės vaikams surasti teisingus atsakymus. Rekomenduojama vaikų darželiams.

 

 

 

Edukacinis žaidimas - dėlionė Cognito  "Erdvės skirtumai"

 

Edukacinio žaidimo - dėlionės Cognito "Erdvės skirtumai" pagrindinė užduotis - naudojantis tinkamais prielinksniais papasakoti kur yra atitinkamas objektas, teisingai nurodyti jo judėjimo kryptį. Žaisdami su šiuo žaidimu vaikai lavins savo kalbą ir žodyną, išmoks skirti dešnią nuo kairės, lavins erdvės suvokimą.

Šis lavinamasis žaidimas gali būti naudojamas kaip logopedinė priemonė.

Žaidimas pagamintas iš medienos.

Žaidimo sudėtis: dvidešimt medinių kortelių ir medinė dėžutė 149x100x60 mm.

Žaidimas tinka vaikams nuo 4 metų.


Atitikimas EB saugos reikalavimams