Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamasis žaidimas - dėlionė Cognito "Skaičiai ir skaičiavimas" (11510)

4014888115103

17,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Koordinacija, Matematika, Kalbos įgūdžiai, Rūšiavimas, Vaizduotė, Socialiniai įgūdžiai

Žaisdami Cognito žaidimais vaikai mokinsis rūšiuoti, sužinos daugiau apie įvairius užsiėmimus, išmoks sudėlioti įvairius paveikslėlius pagal jų seką, atras skirtumus, išmoks spręsti problemas. Taip pat vaikai lavins savo kalbos įgūdžius ir taps atradėjais. 6 Cognito edukaciniai žaidimai paskatins vaikus mąstyti ir taip padės vystytis vaikų smegenims. Dėlionės (puzzle) skirtingi elementai padės vaikams surasti teisingus atsakymus. Rekomenduojama vaikų darželiams.

 

 

 

Edukacinis žaidimas - dėlionė Cognito  "Skaičiai ir skaičiavimas"

 

Edukacinio žaidimo - dėlionės Cognito "Skaičiai ir skaičiavimas" pagrindinė užduotis - sudėlioti skirtingais būdais pavaizduotus atitinkamus skaičius teisingai. Reikės suskaičiuoti įvairias geometrines figūras, atpažinti skaičių, sudėti kauliukų taškus.

Žaidimas pagamintas iš medienos.

Žaidimo sudėtis: trisdešimt medinių kortelių ir medinė dėžutė 204x100x60 mm.

Žaidimas tinka vaikams nuo 4 metų.


Atitikimas EB saugos reikalavimams