Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamoji priemonė - stalo žaidimas Cassado (25540)

4014888255403

199,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 5 metų
  • Lavinama: Motorika, Reakcija, Erdvės suvokimas, Socialiniai įgūdžiai, Koordinacija, Logika / strateginis mąstymas

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

 

Apsidairyk ir pirmyn! Vienas metalinis kamuoliukas seka kitą. Šiam žaidimui reikalinga gera reakcija. Naudojantis kalneliais ir metaliniais kamuoliukais žaidėjai siekia medinį diskelį nustumti į priešininko pusę. Žaidėjas gauna tašką kai tai jam pasiseka padaryti. Žaidimą laimi tas žaidėjas, kuriam pasiseka pirmam nukreipti medinį diskelį į priešininko pusę penkis kartus.

 

Žaidimo sudėtis: 1 medinė žaidimo lenta (710x710x30 mm); 4 mediniai nukreipėjai, dvi pagaliukai kištukų susidėjimui, 25 kištukai, 20 metaliniai kamuoliukai, 3 mediniai diskeliai, 1 medvilninis maišelis

Amžiaus grupė: nuo 5 metų

Žaisti gali 2-4 žaidėjai

 

Lavinama:

 

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Skaičiavimo įgūdžiai. Vaikai žaisdami su įprastais jo aplinkai daiktais pažįsta tokias charakteristikas kaip forma, svoris, tūris. Vaikai įgyja supratimą apie kiekį ir skaičius, susipažįsta su skaičiavimo ir geometrijos pagrindais, supranta laiko ir erdvės sąvokas, jas išmoksta klasifikuoti.


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)