Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - Tabaluga priemonių komplektas (19004) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - Tabaluga priemonių komplektas (19004)

4014888190049

149,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Socialiniai įgūdžiai, Vaizduotė, Kalbos įgūdžiai

Beleduc inovatyvūs edukaciniai / lavinamieji žaidimai padeda vaikams visapusiškai vystytis. Tokie žaidimai - puiki priemonė vystyti atskirus vaikų įgūdžius metodiškai. Beleduc lavinamieji žaidimai ilgaamžiai, todėl pasitarnaus ne vienai vaikų kartai.

 

Tabaluga priemonių komplektas

 

Šiame komplekte jūs atrasite šias priemones:

 

  • Beleduc pirštininė lėlė - drakoniukas Tabaluga

  • Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimas "Gerai ar blogai" (19002)

  • Beleduc lavinamoji priemonė - Rinkinys: 2 Tabaluga stalo žaidimai viename

  • Lankstinukas (EN) "Rūpinkis kitais"


Drakoniukas Tabaluga

Drakoniukas Tabaluga atkreips į save vaikų dėmesį, kai jiems bus skaitomos ar sekamos pasakos. Su šia lėle galima vaidinti įvairias roles bei mokinti kaip reikia bendrauti su kitais.

 

Žaidimas "Gerai ar blogai" (19002)

Dienos metu vaikai susiduria su daug situacijų, kuriose jie klausia savęs - kaip teisingai pasielgti. Su priemone "Gerai ar blogai" galima žaisti skirtingus žaidimus. Jų metu galėsime diskutuoti su vaikais apie vertybes, elgesio normas.

Žaismingos žaidimo kortelės atvaizduoja įprastas socialumo temas:  pagalba vieni kitiems, empatija, susitarimas, dalinimasis, žaidimas pagal taisykles, pagarba, mandagumas, kantrybė ir įsitraukimas.

Daugiau (čia)


Rinkinys: 2 Tabaluga stalo žaidimai viename 

Žaidimas "Kam tu padėsi?":

Mažasis drakoniukas Tabaluga padeda savo draugams, todėl žaidimo gale gauna pelnytą atlygį.

Žaidimą galima žaisti kaip bendradarbiavimo  žaidimą, kaip "pradžia-pabaiga" žaidimą, kaip sąlyginio bendradarbiavimo žaidimą (čia vaikai patys nusprendžia ar nori vieni kitiems padėti ar ne).

Žaidimas "Parodyk savo emocijas!"

Atsakyti į parodytas emocijas arba jas nuspėti - tai linksma!

Kortelės nurodo, kokios emocijos turės būti parodytos (džiaugsmas, liūdesys ...), kauliukas nurodo kokia forma šios emocijos turi būti parodomos (veido išraiška, gestai ...). Veidrodėlis padės pasitikrinti kaip pavyko!