Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Amžius Išvalyti
Lavinama Išvalyti
Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 2000

Žaislai ir vaiko ankstyvojo lavinimo priemonės (0-3m.)

Ypatingai per pirmuosius savo gyvenimo metus vaikai daugiausia savo aktyvaus laiko praleidžia bežaisdami žaislais. Pedagogai paskaičiavo, kad vaikas iki 6 metų praleidžia apie 15,000 valandų bežaisdamas. Tai reiškia, kad žaidimai ir žaislai vaiką supa mažiausiai 7-8 valandas per parą. Labai svarbu, kad vaikas žaistų jam patrauklioje, saugioje aplinkoje ir rastų įvairių objektų, kuriuos galėtų ištyrinėti. Žaislai ir žaidimai stimuliuoja vaikų domėjimąsi, skatina pažinti aplinką.


Eduko LT mažyliams skirtoje žaislų kategorijoje rasite kokybiškų, ekologiškų žaislų, žaidimų ir kitų priemonių, skirtų vaikams iki trijų metų amžiaus.

Mūsų siūlomi žaislai ir žaidimai pagaminti su meile, estetiški, skatinantys vaikus pažinti juos supantį pasaulį, jį kartoti ir taip jį suprasti.

 

Eduko LT žaislai ir žaidimai kruopščiai atrinkti, dažniausiai pagaminti iš medienos ar kitų ekologiškų medžiagų. Esame pasirinkę gamintojus, kuriems žaislų kokybė yra pirmoje vietoje. dėl šios priežasties dirbama su visame pasaulyje gerai žinomais gamintojais: Beleduc (Vokietija) - specializuojasi medinių žaislų gamyboje; PlanToys (Tailandas) - specializuojasi ekologiškų medinių žaislų ir žaidimų gamyboje, savo veikloje taikydama darnaus vystymosi principus; Korxx (Vokietija) - specializuojasi ekologiškų kamštmedžio kaladėlių gamyboje. 

Visi Eduko LT siūlomi žaislai ir žaidimai aukštos kokybės. Belieka pasirinkti žaislus, atitinkančius jūsų vaiko poreikius ir amžių!