Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Amžius Išvalyti
Lavinama Išvalyti
Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 200

Kamštmedžio kaladėlės

KORXX kamštmedžio kaladėlės – ekologiškos, ilgaamžės, saugios, minkštos, lengvos, įvairių spalvų ir formų kaladėlės. Žaidimas KORXX kaladėlėmis padės vaikui įgyvendinti jo kūrybines mintis, lavinti erdvės suvokimą, pažinti įvairias formas ir spalvas. Kadangi kamžtmedžio kaladėlės nėra slidžios, todėl vaikai galės pastatyti daug įvairesnių kompozicijų nei iš pradžių galėtume įsivaizduoti. Įdomesnių kompozicijų pavyzdžių galite pamatyti Korxx Galerijoje.


KORXX kaladėlės yra ekologiškos, pagamintos iš supresuotų kamštmedžio granulių. Kamštmedžio granulės – natūralus produktas, savo sudėtyje neturintis jokių toksiškų medžiagų. Spalvotų Korxx kamštmedžio kaladėlių gamyboje naudojami specialiai Korxx sukurti nealergizuojantys spalvų pigmentai.

Tinka naudoti nuo 3 metų amžiaus (prižiūrint – nuo 1 metų amžiaus).