Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Elektroninis rankų plovimo laikrodis - Time Timer WASH, JAC5400

JAC5400

33,50 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Įvairaus amžiaus vaikams
  • Lavinama: Specialūs poreikiai, Laiko pažinimas, Socialiniai įgūdžiai

 

 


 

Elektroninis rankų plovimo laikrodis  Time Timer Wash

 

Atgalininio skaičiavimo laikrodis skirtas kokybiškam rankų plovimo procesui užtikrinti.

Laikas suskirstytas į tris rankų plovimo žingsnius: rankų muilinimo (5s), rankų trynimo (20s) ir skalavimo (5s).

Laikrodis pasileidžia per atstumą, jo nepalietus. Laikrodis prisitvirtina prie lygaus paviršiaus prisisiurbiančiu kojele / kaušeliu (ant horizintaliai ar vertikaliai).

Gali groti muzika ir / arba supypsėti signalas keičiantis kitam plovimo etapui, arba gali veikti tylos režimu.

Vandeniui atsparus.

Išmatavimai: 9,5x9,5x6 cm.

Reikalingos 3 AA 1,5V baterijos (nepridėtos).


 

Apie Time Timer

Jau daugiau nei 20 metų Time Timer laikrodžiai padeda žmonėms valdyti jų laiką. Patentuotas raudonas laiko diskas parodo kiek laiko liko ir atsako į amžinai besikartojantį klausimą: "Kiek liko laiko?" Tai tobulas pagalbininkas klasėje, dirbant su vaikais, turinčiais specialių poreikių, namie ir darbe.

Time Timer laikrodžiai supažindina su praėjusio laiko koncepcija, mokina efektyviai panaudoti savo laiką, užsiėmimų metu sekti laiko tėkmę ir skatina savarankiškumą.

Time Timer laikrodžiai - nepamainoma pagalbinė priemonė dirbant su vaikais, turinčiais specialiuosius poreikius (ADHD, ADD, Autizmas, Aspergerio sindromas ir kt.).

Namuose ir kasdieniniame gyvenime Time Timer padės tapti produktyvesniam, daugiau organizuotam ir atsipalaidavusiam dienos bėgyje.