Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Gamintojas Išvalyti
Kaina
    200 1200

Lentynos su stalčiais

Gratnells sandėliavimo sistemos pagalba galėsite sudėlioti jūsų mokslines ar technologines priemones tvarkingai ir patogiai.

Gratnells skirtingų pločių ir aukčių metaliniai rėmai ir vežimėliai, plastikiniai ar mediniai (platūs) stalčiai padės jums atrasti idealų jūsų priemonių susidėjimo variantą. Be to, Gratnells priemonės yra laimėjusios begalę apdovanojimų, atitinka UK ir tarptautinius saugumo reikalavimus, specialiai sukurtos mokyklų mokslinėms veikloms. Gratnells - numeris "VIENAS" mokyklų mokslo priemonių susidėjimo / sandėliavimo rinkoje.

Gratnells susidėjimo sistemos pagrindas - metaliniai, surentami lentynų rėmai su lengvai sudedamais (jums reikiamame aukštyje, aukščio žingsnis 25 mm) metaliniais bėgeliais. Taip pat, galite pasirinkti ir lentynų variantus (Dymanis linija), kuriuose bėgeliai yra fiksuoti (privirinti prie rėmo). Lentynose su ratukais naudojami 75 mm skersmens tvirti ratukai.

Gratnells rėmai prieš dažant yra nuriebalinami ir fosfatuojami - tai padidina paviršiaus atsparumą nuo subraižymo. Galimi pilkos, baltos ir sidabro spalvos rėmai.

Priemonėms susidėti naudojami F tipo stalčiai. Galite įsigyti tiek sukomplektuotus lentynų rinkinius, tiek įsigyti lentynų rėmą ir susidėlioti jums reikiamų, skirtingų dydžių (F1, F2, F25 ar F3) stalčių bei lentynų kompozicijas.