" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FischerTechnik Education konstruktorius - Green energy (533022)

4048962220773

199,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Lavinama: Fizika / inžinerija / robotika

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


Konstruktorius - Green Energy

 

Kokie yra aplinkai draugiški energijos gavimo būdai? 

Ateityje atsinaujinanti energetika taps dar aktualesnė. 

Rinkinys puikiai atskleidžia kaip naudojantis skirtingais modeliais išgaunama energija iš natūralių šaltinių (kaip vanduo, vėjas, saulė), kaip ji saugoma ir panaudojama. Saulės moduliai gali būti pajungti prie įvairių sukonstruotų modelių. 

Galima sukonstruoti 19 skirtingus modelius. Žaliosios energetikos modelius vaikai galės sukonstruoti su suaugusiųjų pagalba arba be jos.

Pagalbinės priemonės: inovatyvios Fischertechnik mokymo priemonės padės parodyti mokyklos mokiniams ir aukštųjų mokyklų studentams techninius aspektus, naudojantis praktiniais pavyzdžiais. Rinkinyje yra pridėta instrukcija su modelių atvaizdais ir užduotimis, kurios padės mokytojams greitai pasiruošti užsiėmimams. Mokymo medžiagą galima atsisiųsti nemokamai (spausti čia).

Pagrindinės mokymo temos:

  • saulės, vėjo ir vandens panaudojimas energijos gamyboje
  • kiti energijos šaltiniai                 

Rinkinyje: 390 detalių ir susidėjimo dėžė.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x15 cm.

Svoris: 3,28 kg


Detalių sąrašas

Instrukcija (EN)