Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Mini, 45 vnt. rinkinys (420169) Padidinti

Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Mini, 45 vnt. rinkinys (420169)

4250331420169

39,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Erdvės suvokimas, Logika / strateginis mąstymas, Socialiniai įgūdžiai, Kūrybiškumas, Motorika, Vaizduotė, Koordinacija

HUBELINO konstruktoriai skirti motyvuoti vaikus kurti, lavinti kūrybiškumą, nugalėti kliūtis, susipažinti su fizikos dėsniais ir sudėlioti įspūdingas, veikiančias kamuoliukų riedėjimo trasų kompozicijas. Visi Hubelino konstruktoriai pagaminti Vokietijoje. Gamyboje naudojamas kokybiškas ABS plastikas. !!! Visos HUBELINO detalės ilgaamžės ir pilnai suderinamos su LEGO  DUPLO blokeliais!!!


 

Klasikiniai Hubelino rinkiniai, kuriuose yra viskas pirmai pradžiai - bazinė lentelė (didesniuose - lentelės), statybos blokeliai, kamuoliukai, trumpa instrukcija su kamuoliukų trasų pavyzdžiais.

 

Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Mini, 45 vnt. rinkinys

 

Tai mažiausias klasikinis Hubelino konstruktoriaus rinkinys, kuriame atrasite viską, kas yra reikalinga kompaktiškoms kamuoliukų trasoms pastatyti: bazinė lentelė, statybos blokeliai, kamuoliukai, trumpa instrukcija su kamuoliukų trasų pavyzdžiais.

Tinka vaikams nuo 4 metų.
 
Rinkinio sudėtis: 21 kamuoliukų trasos elementas, 21 statybos blokeliai, 1 žaidimo pagrindas, 2 kamuoliukai.
Pakuotės išmatavimai: 27,2 x 27,2 x 9,4 cm.
Svoris: 0,622 kg

Hubelino statybos blokelių dydis ir jungtys atitinka Lego DUPLO kaladėles, todėl konstruktoriaus galimybes galima praplėsti jau turimom Lego DUPLO kaladėlėmis.


 

Hubelino Jubiliejinio rinkinio video: