Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naseweiss edukacinė priemonė - Mikroskopas (409020) Padidinti

Naseweiss edukacinė priemonė - Mikroskopas (409020)

4260092580026

15,00 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 6 metų

Naseweiss priemonės pagamintos Vokietijoje. Jų gamyboje panaudotos tik aukštos kokybės medžiagos. Priemonės atitinka visus saugumui keliamus reikalavimus.

Kiekviena priemonė supakuota į gražią ir priemonės sudėjimui ilgėliau naudojamą apvalią, kartoninę dėžutę.

Naseweiss priemonės tinkamos vaikams nuo 6 metų. Dėl mažų naudojamų detalių netinkamos vaikams, kuriems yra mažiau nei 3 metai.

 

Mikroskopas

Mūsų mažųjų tyrėjų akys arčiau žemės nei suaugusiųjų. Arba ... arčiau mikroeskopo! Puiki priemonė, su kuria mažieji tyrinėtojai galės atskleisti mažųjų daiktų pasaulį: ar tai būtų augalo lapas, ar vabalas, ar mažieji jų turtai. Visa tai gali atgyti.

Mikroskopas pagamintas iš medinio rėmo, į kurį įsistato skiklinis lęšis. Komplekte taip pat rasite popierinių lapelių, kuriuos naudosite kaip padėkliukus ir du prisegėjus.

Mikroskopo dugne skylė, kurios pagalba bus apšviestas tiriamasis oblektas.

Išmatavimai: aukštis 155 mm, skersmuo 77 mm.