Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

EDUKO LT žaislai ir žaidimai

Ieškote kokybiškų edukacinių, lavinamųjų žaislų, žaidimų ar kitų vaiko ugdymui skirtų pagalbinių priemonių?

 

Jūs apsilankėte teisingame tinklalapyje, kuriame  jūs atrasite daug vaikams skirtų smagių edukacinių žaislų, kokybiškų didaktinių ir edukacinių žaidimų bei daug įvairių fizinio lavinimo ir fizinį aktyvumą skatinančių priemonių. Taip pat, galėsite pasisemti minčių ir gerų idėjų, kaip įrengti saugią, vaikams draugišką ir kūrybiškumą skatinančią aplinką, vaikų žaidimo kampelį. Mūsų siūlomi žaislai, žaidimai, mokymo priemonės skirtos tiek asmeniniam naudojimui, tiek darželiams ir mokykloms. Dauguma jų pasižymi savo ilgaamžiškumu ir atsparumu intensyviam naudojimui.

Visi Eduko LT žaislai ir žaidimai vaikams yra mūsų kruopščiai atrinkti ir atitinka aukščiausius kokybės standartus. Jau daug vaikų, Lietuvos darželių, mokyklų ir šeimų spėjo įvertinti Eduko LT parduotuvėje įsigytas priemones, žaislus ir žaidimus, jų kokybę.


Ką reiškia mūsų pavadinimas? Verčiant iš esperanto kalbos žodis "eduko" reiškia - auklėjimas, lavinimas, ugdymas, švietimas (žodynas). Tiekdami kokybiškas edukacines ir lavinimo priemones, mes siekiame aktyviai dalyvauti šiuose procesuose mūsų visuomenėje.


Eduko Lt siūlomos prekių grupės: žaislai ir lavinimo priemonės vaikams (0-3); edukaciniai žaislai ir žaidimai; aktyvūs žaidimai; loginiai ir strateginiai žaidimai; pažinimo žaislai ir žaidimai; smėlio žaislai ir žaidimai; stalo žaidimai; matematikos, skaitymo ir rašymo, kalbos ir atminties, muzikos, socialinių įgūdžių, motorikos, koordinacijos lavinimo priemonės; rolių žaidimai; medinės ir 3D dėlionės; kaladėlės; konstruktoriai; kūrybiškumą lavinančios priemonės; sporto prekės ir fizinio lavinimo priemonės; kamuoliai; triratukai ir balansiniai dviratukai; STEM; lavinančios sienelės; baldai ir vaikų erdvės dekoro elementai; vaikų su specialiais poreikiais lavinimo priemonės.


 


Užsiprenumeruokite naujienlaiškį!