Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 8100

Minkštos kaladėlės Mammutico

Mammutico priemonės užtikrins vaikų ir paauglių saugų ir kūrybišką žaidimą. Mammutico detalės įvairių formų, todėl vaikai  galės sukonstruoti tiek visai paprastas, tiek labai sudėtingas kompozicijas. Dideli "vafliai", apskritimai, pusiniai apskritimai, lankstūs "makaronai", plytos ar didelės, įvairių dydžių kaladėlės - tai viskas ko reikia statant pilis, namus, statinius, būgnus, robotus ir kitokius išradimus.

Žaisdami Mammutico vaikai vystys savo motoriką, lavins kūrybiškumą, išmoks spręsti inžinerines problemas bei lavins bendravimo įgūdžius.

Mammutico priemonės pagamintos iš minkštos, tačiau tvirtos pagerintos polietileno putos. Mammutico galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Visi elementai iš Mammutico rinkinių tinkami užsiėmimams ir žaidimams vandenyje. 

Išskirtinės Mammutico savybės: greitai džiūna, labai lengvi, vandeniui atsparūs, atsoparūs saulės spinduliams, malonūs liesti, lengvai plaunami, neturi porų, į kurias galėtų pakliūti smėlis (žaidžiant smėlio dėžėje), atsparus šalčiui.