Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Kamuoliukai baseinui

Mūsų siūlomi kamuoliukai baseinui tvirti, ypatingos kokybės, pagaminti iš polietileno (LDPE) ir pagrinde naudojami žaidimų kambariuose, kuriuose reikia sukurti ir užtikrinti vaikams saugią ir smagią aplinką. 
Remiantis tarptautiniais saugumo standartais gamintojas rekomenduoja 75 mm ir 80 mm kamuoliukus naudoti žaidimų kambariuose, 60 mm kamuoliukus - darželiuose, mokyklose ir namuose. 
Kamuoliukai (su logo, kurį už papildomą mokestį galima uždėti, ar be jo) taip pat gali būti naudojami įvairiuose marketinginiuose renginiuose, reklamuojant produktus, įmones ir pan.  
Didelis dėmesys yra skiriamas kamuoliukų kokybei. Gamintojas suteikia kamuoliukams 3 metų garantiją, kuomet jie naudojami pagal paskirtį. 
Kamuoliukų gamyboje nenaudojamos jokios žalingos ar toksiškos medžiagos, kurios galėtų pakenkti vaikų sveikatai. Kamuoliukai yra 100% perdirbami. 
Kamuoliukai bandyti gamyklos laboratorijoje spaudžiant juos 2000 kg svoriu. Remiantis bandymų rezultatais kamuoliukai atlaiko daugiau nei 40.000 spaudimų. 

Galima pasirinkti skirtingas spalvas (iš 17 spalvų).