Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FischerTechnik Education konstruktorius - Mechanics 2.0 (538423)

4048962263350

129,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


 

Konstruktorius - Mechanics 2.0

 

Šis edukacinio konstruktoriaus rinkinys - ideali priemonė būsimiems mechanikams, technikams ir inžinieriams mokinti. Užsiėmimų metu vaikai susipažins kaip veikia pavarų dėžė, planetinis reduktorius, kaip pastatyti tvirtą tiltą ir daug daugiau.

Visus atsakymus į mechanikos mokslo klausimus vaikai gaus sukonstravę 30 skirtingų modelių. 

Fischertechnik konstruktoriaus Mechanics 2.0 rinkinys gali būti konstruojamas tiek su suaugusiųjų priežiūra ir jų pamokymais, tiek ir be jų. Daugelis mokyklų naudojasi šiuo rinkiniu kaip praktine mokymo priemone.

Pagalbinės priemonės: inovatyvios Fischertechnik mokymo priemonės padės parodyti mokyklos mokiniams ir aukštųjų mokyklų studentams techninius aspektus, naudojantis praktiniais pavyzdžiais. Rinkinyje yra pridėta instrukcija su modelių atvaizdais ir užduotimis, kurios padės mokytojams greitai pasiruošti užsiėmimams. Mokymo medžiagą galima atsisiųsti nemokamai: https://www.fischertechnik.de/en/service/elearning/teaching/mechanics

Pagrindinės mokymo temos:

  • Technologijų pradžiamokslis
  • Pagrindiniai mechanikos, statikos ir dinamikos reiškinių paaiškinimai
  • Mechanizmų, variklių, skirtingų greičio pavarų, perdavimo mažgų, sverto ir kt. funkcijos
  • Kranai, tiltai, pakelėjai
  • Teorinių žinių įsisavinimas per projektines užduotis ir grupinį darbą

Rinkinyje: 500 detalių ir susidėjimo dėžė.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x15 cm.

Svoris: 3,15 kg


Detalių sąrašas

Instrukcija (EN)