Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
FischerTechnik Education mokomasis - projektinis rinkinys "STEM PREP" (519340) Padidinti

FischerTechnik Education mokomasis - projektinis rinkinys "STEM PREP" (519340)

408962160864

699,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


 

Projektinis rinkinys "STEM PREP (Physics, Robotics, Energy & Power)"

 

Projektinio rinkinio detalės aiškiai suskirstytos ir sudėtos į tris atskirus stalčiukus. Stalčiukai susideda į vieną tvirtą saugojimo dėžę.

Projektiniame rinkinyje įdėtos 9 instrukcijos iš skirtingų, teminių rinkinių. Galima sukonstruoti 118 skirtingų modelių. Mokomoji medžiaga tiek studentams, tiek mokytojams pridėta (CD). Medžiagos pagalba bus lengva pasiruošti užsiėmimams, spręsti užduotis, paruošti dalomąją medžiagą.

Rinkinys skirtas vidurinių ir aukštųjų mokyklų moksleiviams / studentams per praktinius užsiėmimus įgyti techninių žinių. 

Pagrindinės mokymo temos:

  • Fizika / Robotika / Energija / Jėga
  • Elementarioji mechanika
  • Mechaninės sistemos
  • Pneumatika
  • Potencinė ir kinetinė energija
  • Energijos kaupimas
  • Elektra / Elektronika
  • Optika
  • Skaitmeninis ryšys ir programavimas (kontrolės)

Rinkinyje: 2.110 detalių ir susidėjimo dėžė.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x23 cm.

Svoris: 6,58 kg


Detalių sąrašas

Rezistorius

Tranzistorius

Jungiklis