" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Basic, 123 vnt. rinkinys (420480) Padidinti

Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Basic, 123 vnt. rinkinys (420480)

4250331420480

99,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Motorika, Vaizduotė, Koordinacija, Erdvės suvokimas, Logika / strateginis mąstymas, Socialiniai įgūdžiai, Kūrybiškumas

HUBELINO konstruktoriai skirti motyvuoti vaikus kurti, lavinti kūrybiškumą, nugalėti kliūtis, susipažinti su fizikos dėsniais ir sudėlioti įspūdingas, veikiančias kamuoliukų riedėjimo trasų kompozicijas. Visi Hubelino konstruktoriai pagaminti Vokietijoje. Gamyboje naudojamas kokybiškas ABS plastikas. !!! Visos HUBELINO detalės ilgaamžės ir pilnai suderinamos su LEGO  DUPLO blokeliais!!!


 

Klasikiniai Hubelino rinkiniai, kuriuose yra viskas pirmai pradžiai - bazinė lentelė (didesniuose - lentelės), statybos blokeliai, kamuoliukai, trumpa instrukcija su kamuoliukų trasų pavyzdžiais.

 

Hubelino kamuoliukų trasos konstruktorius Basic, 123 vnt. rinkinys

 

Tai klasikinis Hubelino konstruktoriaus rinkinys, kuriame atrasite ir kelis naujų elementus, kurie padės pastatyti sudėtingesnias kamuoliukų trasas. Rinkinio sudėtis: 2 bazinės lentelės, daug trasos elementų, statybos blokeliai, kamuoliukai, trumpa instrukcija su kamuoliukų trasų pavyzdžiais.

Tinka vaikams nuo 4 metų.
Sudėtis: 50 trasos elementų, 67 statybos blokelių, 2 žaidimo lentelės, 4 kamuoliukai.
Pakuotės išmatavimai: 43,5 x 11 x 28,5 cm.
Svoris: 1,917 kg.
 

Hubelino statybos blokelių dydis ir jungtys atitinka Lego DUPLO kaladėles, todėl konstruktoriaus galimybes galima praplėsti jau turimom Lego DUPLO kaladėlėmis.


 

Hubelino Jubiliejinio rinkinio video: