Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Thames & Kosmos edukacinė priemonė - konstruktorius "Nuotoliniu būdu valdomi mechanizmai. Kosmoso tyrinėtojai" (620374) Padidinti

Thames & Kosmos edukacinė priemonė - konstruktorius "Nuotoliniu būdu valdomi mechanizmai. Kosmoso tyrinėtojai" (620374)

814743011502

56,97 €

sena kaina 94,95 €

-40 %

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 8 metų

Robotikos konstruktorius "Nuotoliniu būdu valdomi mechanizmai. Kosmoso tyrinėtojai"

 

Paruošk savo drąsius robotus misijai į Mėnulį, Marsą ar ... dar toliau.

Šio rinkinio pagalba tu gali sukonstruoti nuotoliniu būdu valdomą robotizuotą važiuoklę, kuri bus labai panaši į tą, kuri buvo naudojama Marso tyrinėjimams. Ištirk savo "Marsą" su nuotoliniu būdu valdoma važiuokle savo kieme - smėlio dėžėje!

Nuotolinio valdymo pultelis kontroliuos tris varikliukus, kurie padės važiuoklei judėti tiek į priekį, tiek atgal, nukreips ratus reikiama kryptimi, kontroliuos roboto "ranką", su kuria galima bus sugriebti uolienų mėginius.

237 detalių konstruktoriaus rinkinio paveikslėlių  instrukcijoje (64  psl.) rasite konstravimo schemas, kurios nurodys kaip surinkti net tik roboto važiuoklę, bet ir dar 9 kitus mechanizmus, kaip: mėnuleigį, raketų paleidimo mašiną, kosminį laivą, kosminę stotį ir kitus kosmose naudojamus įrenginius.

Tinka vaikams nuo 8 metų.