" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Lavinamoji judėjimo priemonė - Ezyroller Edu M (6-10 metų) Padidinti

Lavinamoji judėjimo priemonė - Ezyroller Edu M (6-10 metų)

EduM

159,00 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 6 metų
  • Lavinama: Specialūs poreikiai, Koordinacija, Fizinis lavinimas, Reakcija, Motorika

Lavinamoji judėjimo priemonė - Ezyroller Edu M

 

Ezyroller Edu M - tai unikali triratė transporto priemonė, kurią pamėgsta visi, kurie pabando su ja pasivažinėti. Ideali priemonė aktyviam laisvalaikiui bei įvairioms estafetėms.

Naudojantis priemone vystosi vaikų kojų (keturgalvis), pilvo (įstrižiniai) ir nugaros tiesiamasis raumenys. Šių raumenų grupė ataskinga už taisyklingą laikyseną. Intensyviai naudojantis šia priemone vaikai pagerins savo laikyseną. Be to, šios priemonės pagalba lavės akių - kojų koordinacija, nes nuo kojų judesių užlaikymo priklausys priemonės važiavimo kryptis, nuo minimo intensyvumo - greitis.

Priemonė tinkama ir vaikams su specialiais poreikiais, nes kad pajudėti iš vietos tereikia pakankamai silpno kojos paspaudimo.

Svorio centras pakankamai žemai (sėdynė apie 9 cm virš dangos), todėl tikimybė nukristi yra labai maža.

Ezyroller Edu priemonės pagamintos iš tvirto plieno, skirtos įstaigoms, kuriose padidintas naudojimosi intensyvumas ir vienas iš keliamų reikalavimų priemonėms - ilgaamžiškumas. Dažniausiai šias priemones įsigyja darželiai, spec. mokyklos, sporto mokyklos, dienos centrai, pramogų parkai ir fiziniai asmenys, vertinantys išskirtinę gaminių kokybę.

Priemonę galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Pagrindinis reikalavimas dangai - ji turi būti sausa ir vientisa (grindys, asfaltas, trinkelės ir pan.). p.s. ant žolės ir spelio priemonė nevažiuos.

Priemonė skirta vaikams nuo 6 iki 10 metų.


Video pristatymas:


Elektrinio raumenų aktyvumo tyrimo rezultatai (čia).