Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Amžius Išvalyti
Lavinama Išvalyti
Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 100

Dėlionės

Nesvarbu, ar dėlionės turi rankenėles, ar neturi; ar turi rėmelius, ar neturi; susideda iš mažų mažų detalių ar iš didelių - žaisdami dėlionėmis vaikai nori ir bando išspręsti pirmąsias užduotis patys.

Eduko LT dėlionės (angl. puzzles) - tai ilgalaikiškos, medinės ar 3D plastmasinės dėlionės, kurios padės lavinti įvairius vaikams būtinus įgūdžius, kaip: rūšiavimo, asociacijų, suderinimo, erdvės suvokimo. Žaisdami su dėlionėmis vaikai lavins savo smulkiąją motoriką, kalbą, bendravimo įgūdžius.

Medinės sluoksniuotos dėlionės supažindins vaikus su aplinkoje vykstančiais procesais, kaip augalų augimas ar gyvūnų vystymąsis, žmogaus anatomija, senėjimo procesai, gaisrininko ar serviso meistro darbai.

Medinės dėlionės su rankenėlėmis yra skirtos patiems mažiausiems vaikams. Žaisdami su jomis vaikai išmoks parinkti tinkamas detales ir lavins savo smulkiąją motoriką.

Vaikai nuo 3 metų galės dėlioti medines grindų dėliones, kurių detalės yra pakankamai didelės.

Medinės rolių dėlionės padės vaikams įsijausti į roles, žaisti su atitinkamomis figūrėlėmis ir lavinti savo kalbos ir socialinius įgūdžius.

Medinės teminės dėlionės supažindins vaikus su laiko sąvoka, žmogaus gyvenimo tarpsniais, metų laikais, planetomis.

3D plastmasinės dėlionės padės vaikams įsivaizduoti, kaip atrodo tikri atitinkamos rūšies gyvūnai, lavins vaikų erdvės suvokimą.