" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimo rolėmis medinė dėlionė "Turgus" (11003) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - žaidimo rolėmis medinė dėlionė "Turgus" (11003)

4014888110030

29,71 €

sena kaina 34,95 €

-15 %

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Socialiniai įgūdžiai

Žaidimo rolėmis dėlionės apjungia skirtingus elementarius ankstyvos vaikystės vystymosi elementus į vieną žaidimą. Dėlionės pagalba lavinama vaikų pažinimas, motorika ir socialiniai įgūdžiai.

 

Dėlionė susideda iš lentelės / rėmelio, į kurią galima sluoksniais dėlioti dėlionės paveiksliukus, ir dviejų sluoksnių dėlionių. Pridedamas taip pat pagrindinio dėlionės paveiksliuko nespalvotas atvaizdas dėlionės rinkimo palengvinimui. Dėlionės personažus ir pastatus galime naudoti kaip žaidimo rolėmis elementus, kurti trimates kompozicijas ir scenarijus.

Dėlionė tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Priemonė susideda iš 33 dalies.

Dėlionės dydis: 310x224x24 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Kūrybiškumas. Per skirtingas išraiškos formas (piešimą, lipdymą, eksperimentavimą, grojimą ir kitas panašias priemones) vaikai pažįsta ir supranta juos supantį pasaulį. Taip vaikai įgyja pirmąją patirtį ir svarbius asmeninius patirimus.

ES žaislų saugos standartų atitikimas


ES žaislų saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)


Sauga (ftalatai)