Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - reljefinė medinė dėlionė "Obuolys” (30215) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - reljefinė medinė dėlionė "Obuolys” (30215)

4014888302152

27,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 4 metų
  • Lavinama: Koordinacija, Sensorika, Specialūs poreikiai

Beleduc reljefinės dėlionės paskatins paliesti, pajausti erdvę ir atpažinti formas. Reljefinės dėlionės taip pat tinkamos akliems ir asmenims su fizine negalia lavinti prisilietimo pojūčius.

 

Tinka vaikams nuo 4 metų amžiaus.

Dėlionė susideda iš rėmelio ir 16 dėlionės detalių.

Dėlionės dydis: 170x170x20 mm.

 

Dėlionės pagalba lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.
  • Gamtos pažinimas. Per gyvos ir negyvos gamtos stebėjimą, palyginimą, pasakojimą ir įvertinimą vaikai susipažįsta su gamtos mokslų pradmenimis (kaip biologijos, fizikos, chemijos, technologijos). Naudodamiesi jausmais ir klausdami „kodėl“ klausimus vaikai susipažįsta su juos supačia aplinka.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.


EB atitikties sertifikatas


Instrukcija (EN)