Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamasis žaislas - Medinė Gyvūnų dėlionė (18008)

4014888180088

13,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 18 mėn.
  • Lavinama: Motorika, Rūšiavimas, Vaizduotė, Erdvės suvokimas, Koordinacija, Spalvų pažinimas

Ypatingai per pirmuosius savo gyvenimo metus vaikai praleidžia daugiausia savo aktyvaus laiko bežaisdami. Pedagogai paskaičiavo, kad vaikas iki 6 metų praleidžia apie 15,000 valandų bežaisdamas. Tai reiškia - apie 7-8 valandas per parą. Labai svarbu, kad vaikas žaistų jam patrauklioje, saugioje aplinkoje ir rastų įvairių objektų, kuriuos galėtų ištyrinėti.

Beleduc gali Mažyliams skirtoje kategorijoje pasiūlyti kokybiškų ir paklausių priemonių vaikams iki trijų metų amžiaus. Beleduc produktai pagaminti su meile, labai estetiški, skatinantys vaikus pažinti juos supantį pasaulį, kartoti ir taip jį suprasti.

 

Sudėliok savo Gyvūną! "Šios priemonės pagalba vaikas galės pradėti dėlioti savo pirmąją dėlionę iš nuspalvinų kaladėlių. Pirmiausia vaikas galės pastatyti savo fantazijų gyvūną. Žaidimo metu lavės vaiko motorika. Vėliau vaikas galės mokintis sudėlioti "teisingą" gyvūną. Tokiu būdu vaikas susipažins su tokiom sąvokom kaip - ilgas / trumpas ar didelis / mažas. Medinės kaladėlės nuspalvintos linksmai, todėl žaisti bus smagu.

 

Skirta vaikams nuo 18 mėn.

Priemonės sudėtis: 14 spalvotų kaladėlių

Įpakavimo dėžutės dydis: 245x160x50 mm

 

Lavinamos sritys: lytėjimas, rega, pažinimas, balansas

 


Atitikimas ES saugos standartams


EB atitikties deklaracija


ISO standartų atitikimas


Atitikimas amžiaus grupei