" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
SICO mobilūs, sudedami choro laipteliai "Harmony Choral Risers" Padidinti

SICO mobilūs, sudedami choro laipteliai "Harmony Choral Risers"

nuo 2130,00 €

Užklausti Pristatymo terminas: 5 - 6 savaitės


 

SICO mobilūs, sudedami choro laipteliai "Harmony Choral Risers"

 

Tai tvirti, saugūs, paprastos konstrukcijos laipteliai. Galimi su trimis arba keturiomis pakopomis.

Sico laiptelius surinkti labai paprasta - atstumiami laipteliai ir vienu judesiu išskleidžiami reikiamoje vietoje ir sujungiami su šalia esančiais laipteliais. Naudojami laipteliai liečiasi prie grindinio 10-12 taškų, todėl visada išlieka stabilūs ir tylūs. Visos pakopos padengtos kilimine danga ir sudėtos taip, kad dainininkų batų kulnai negalėtų nuslysti nuo galinio pakopos krašto.

Mobilius choro laiptelius lengva transportuoti ir transformuoti į kompaktiškus, mažai vietos užimančius elementus (sandėliavimui). Suskleisti choro laiptai turi užraktą, kuris užtikrins, kad sandėliuojami laiptai atsitiktinai neišsiskleistų.

Choro laiptelių gale standartiškai sumontuota galinė atrama.

Laiptai transformuojami be jokių papildomų instrumentų.

Sujungus kelis choro laiptelius galima gauti puslankio formą arba liniją. Tai galima padaryti persukus laiptelių pakopas (žiūrėti instrukciją, čia).

3 pakopų laiptelių aukštis 60,9 cm. Tai saugus aukštis, todėl šie laipteliai yra puikus pasirinkimas mažesnėms ar vidutinėms choro trupėms, mažesniems vaikams. Ant vienų laiptelių vidutiniškai tilptų 12 mokinių (petys į petį) arba 16 mokinių (pasuktais pečiais).

Didesnėms choro trupėms rekomenduotume 4 pakopų laiptelius, 81,3 cm aukščio. Ant vienų laiptelių vidutiniškai tilptų 16 mokinių (petys į petį) arba 20 mokinių (pasuktais pečiais).

Suteikiama 5 metų gamintojo garantija.

Papildomai galima įsigyti šoninius turėklus.

 

Choro laiptelių charakteristikos (čia).

Instrukcija (čia).