Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
FischerTechnik Education konstruktorius - Simple Machines (533506) Padidinti

FischerTechnik Education konstruktorius - Simple Machines (533506)

4048962223361

99,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


 

Konstruktorius - Simple Machines

 

Tai įvadas į kasdieninę inžineriją!

Su konstruktoriumi galima pastatyti 40 įvairių modelių: transporto priemones su vairavimo mechanizmu, buldozerį, kraną, vėjo malūną su pavarų dėže ir pan. Didelis dantračių, struktūrinių detalių ir blokelių kiekis suteiks daug laisvės mokinių kurybai!

Šis rinkinys leis mokiniams žaidžiant geriau suprasti technologijų pasaulį.

Šis rinkinys yra "BŪTINYBĖ" kiekvienai mokyklos klasei!

Rinkinyje: 500 detalių.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x15 cm.

Svoris: 2,832 kg


Detalių sąrašas