" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FischerTechnik Education konstruktorius - Optics & Lights (533037)

4048962220803

109,95 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Lavinama: Fizika / inžinerija / robotika

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


 

Konstruktorius  - FischerTechnik Education Optics & Lights

 

Ištirk optikos fenomeną ir eksperimentuok su šviesa! Planetariumo modelis parodys vizualiai mėnulio fazių keitimosi, saulės ir mėnulio užtemimo priežastis. Naudojant rinkinyje esančias skirtingas linzės, veidrodžius, LED ir daug kitų detalių galima bus surinkti mikroskopą, lūpą, teleskopą, periskopą. Saulės laikrodis galės padėti nustatyti laiką. Optiniai laidai padės suvokti, kas yra pilnas atpindys ir kaip šis reiškinys gali būti panaudojamas duomenų perdavimui. 

FischerTechnik edukacinis rinkinys suteiks moksleiviams gilesnį supratimą apie optiką ir šviesą. 

Rinkinys gali būti panaudojamas tiek konstravimui su suaugusiųjų priežiūra, tiek be jos.

FischerTechnik Education rinkinys Optics & Light daugelyje mokyklų yra įprasta priemonė, mokinantis gamtos ir fizikos mokslų.

Pagalbinės priemonės: inovatyvios Fischertechnik mokymo priemonės padės parodyti mokyklos mokiniams ir aukštųjų mokyklų studentams techninius aspektus, naudojantis praktiniais pavyzdžiais. Rinkinyje yra pridėta instrukcija su modelių atvaizdais ir užduotimis, kurios padės mokytojams greitai pasiruošti užsiėmimams. Mokymo medžiagą galima atsisiųsti nemokamai (spausti čia).

Pagrindinės mokymo temos:

  • Šviesos lūžis
  • Atspindys
  • Šviesa ir šešėlis
  • Optinis kabelis
  • Optinė iliuzija

 

Rinkinyje: 270 detalių.

Galima surinkti 15 modelių.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x80 cm.

Svoris: 2,262 kg


Detalių sąrašas

Instrukcija (EN)