" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
PlanToys lavinamieji žaislai - "Svormenis kilnojantis akrobatas" (PT5366) Padidinti

PlanToys lavinamieji žaislai - "Svormenis kilnojantis akrobatas" (PT5366)

8854740053664

13,50 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Gamtos pažinimas, Koordinacija, Motorika

Lavinamasis žaislas "Svormenis kilnojantis akrobatas"

 

Pasilinksminkime su svormenis kilnojančiu akrobatu!

Vaikas, žaisdamas su žaislu "Svormenis kilnojantis akrobatas", patirs kaip veikia gravitacijos jėga. Išsukus žemiau akrobato esantį medinį kamuoliuką, akrobato rankos su svormenimis pakyla į viršų.

Puikus žaislas, lavinantis rankų motoriką, akių ir rankų koordinaciją.

Žaidimo metu vaikai skatinami tyrinėti, eksperimentuoti, pažinti gamtos mokslus.

Tinka vaikms nuo 3 metų.

Pagaminta iš medienos.

Išmatavimai:8,8x14,7x10,1 cm.

Svoris: 70 g.

Pakuotės išmatavimai: 9,3 x7,5x18,8 cm.


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.