" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
PlanToys medinės kaladėlės, teminis rinkinys "Dalinės kaladėlės" (PT5371) Padidinti

PlanToys medinės kaladėlės, teminis rinkinys "Dalinės kaladėlės" (PT5371)

8854740053718

14,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 18 mėn.
  • Lavinama: Motorika, Rūšiavimas, Spalvų pažinimas, Erdvės suvokimas, Vaizduotė, Kūrybiškumas, Koordinacija, Formų pažinimas, Matematika

Medinės kaladėlės, teminis rinkinys "Dalinės kaladėlės"

 

Šis medinių kaladėlių rinkinys susideda iš 15 kaladelių.

Medinės kaladėlės padės vaikams susipažinti su geometrijos pradžiamoksliu - vaikai susipažins su įvairiomis formomis, kokias formas gausime kai kaladėles padalinsime ar vieną su kita sudėsime.

Be to, žaisdami vaikai lavins kūrybiškumą, kalbą, rankų koordinaciją, socialinius įgūdžius, pažins spalvas ir jų atspalvius.

Pagaminta iš medienos.

Tinka vaikams nuo 18 mėn.

Išmatavimai: 3,5x3,5x3,5 cm.

Pakuotės išmatavimai: 18,8x5,7x18,8 cm.

Svoris: 0,46 kg.


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.