Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 2500

SICO transformuojami baldai

SICO - modernūs erdvių panaudojimo optimizavimo sprendimai

 

Jei norite panaudoti savo turimas erdves kur kas efektyviau, jei trūksta vietos įvairioms veikloms ar valgyklai, SICO sudedamas stalas su sėdimom vietom jums gali būti racionalus sprendimas. Mobilūs, sudedami stalai leis lengvai ir greitai salę ar turimą erdvę transformuoti į valgyklą ar kitos paskirties erdvę, ir atvirkščiai. Viską galima bus atlikti paprastai ir be didelių pastangų ar papildomų darbuotojų - tereikės nustumti ant ratukų stovintį (suskleistą) stalą į reikiamą vietą ir jį išskleisti. Šį darbą galės atlikti ir vienas žmogus.


 

SICO teikiami privalumai: stalų sustatymo greitis, nereikalinga papildoma darbo jėga (taupomos lėšos), nereikės kilnoti ir nešioti stalų - tereiks nustumti į reikaimą vietą, mažesnis triukšmas - nebus stumdomų kėdžių garsų, lengvesnis grindų valymas, galimas multifunkcinis patalpų panaudojimas, didelis stalų dydžių ir formų pasirinkimas.


 

SICO sulankstomų stalų su sėdynėm / suoliukais techniniai duomenys: lengvai valomas stalviršio paviršius; 20 mm storio, laminuotas padidinto atsparumo naudojimuisi "Armor - edge" danga stalviršis (pagrindinės - klevo, beržo ar "Blue silk" spalvos, tačiau galima rinktis ir iš kitų spalvų (virš 40)); stalviršio briaunos su padidinto atsparumo ir drėgmei nepralaidžiu  "Armor - edge" kraštu; vientisos sėdynės, skirtos intensyviam naudojimui (gali būti 10 spalvų, 25 ar 33 cm); naudojimosi instrukcija (EN); kėdės pritvirtintos prie stalo rėmo; sertifikuota pagal EN1729 ir BS4875 standartus; rėmas nudažytas tekstūriniu - milteliniu būdu; grindų netepantys kojų antgaliai ir 10 cm ratukai; tvirti lankstai; centrinis - gravitacinis užraktas, apsaugantis nuo neplanuoto stalo susiskleidimo; 15 metų garantija mechanizmui; gyvenimo garantija suvirinimo siūlėm.


 

Stalo aukščio ir vaikų amžiaus priklausomybė: 61 cm - skirta vaikams nuo 4 iki 7 metų; 66 cm - skirta vaikams nuo 4 iki 11 metų; 69 cm - skirta vaikams nuo 7 iki 11 metų; 74 cm skirta 11 metų vaikams ir vyresniems.