Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Amžius Išvalyti
Lavinama Išvalyti
Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 600

Lauko žaislai

Ką gi naudingo ir įdomaus nuveikus lauke?

Turime nemažai žaidimų ir žaislų, kurie gali būti puiki pagalbinė priemonė tūriningam vaiko laiko praleidimui lauke. Žaidimų pagalba vaikai galės būti suburti konkrečiam tikslui - nugalėti, išmokti, sužinoti, lavėti ir šiaip - linksmai praleisti laiką.

Lauke mes galime atrasti daug kitų priemonių, kurių dažniausiai negalime turėti ir naudoti viduje, tai - sniegas, smėlis, vanduo, žolė. Išnaudokime jas vaikų lavinimui! Smėlio / sniego žaislai - mašinėlės, traktoriai, volai, kibirėliai, kastuvėliai ir kitos lauke naudotinos priemonės jums padės.

Vaikai, žaisdami su smėlio žaislais, lytės skirtingas medžiagas (smėlis, akmenukai žolė ir pan.). Dėl to lavės vaikų sensorika, vaikai geriau pažins tokius pojūčius ir sąvokas kaip švelnu - grubu, sausa - šlapia, šilta - šaltą, švaru ar purvina, valgoma - nevalgoma.

Eduko LT siūlomi smėlio žaislai pagaminti iš atsparios UV spinduliams plastmasės, todėl drąsiai galime palikti juos lauke - nuo saulės spindulių plastmasė nepakeis savo fizinių savybių. Visi smėlio žaislai labai tvirti, todėl su jais galės žaisti ir nesulaužyti daug vaikų. Turime smėlio žaislų, kuriems suteikiame 5 metų garantiją (žiūrėti prie kiekvieno smėlio žaislo atskirai). Žiemą smėlio žaislus galėsite panaudoti žaidimui su sniegu - nuo šalčio plastmasė netampa trapi.

Nepamirškite pažiūrėti ir kitų priemonių, tinkančių įvairioms veikloms lauke, esančių Fizinį aktyvumą skatinančių priemonių kategorijoje (spausti čia).

Juk lauke vaikai galės žaisti begalę žaidimų!