" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

FischerTechnik Education konstruktorius - Solar: beginner (540947)

4048962281828

75,00 €

Užklausti Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Lavinama: Fizika / inžinerija / robotika

Kas tai - Fischertechnik?

Fischertechnik - tai lanksti ir inovatyvi konstravimo sistema, kurios pagrindas - unikalus fischertechnik statymo blokelis, prie kurio galima pritvirtinti kitas detales iš visų šešių pusių.

Šiandieną visur kur bepasisuksi jaučiamas didelis STEM (angl. Science, Technology, Engineering, Mathematics) išsilavinimo poreikis. Priežastis pakankamai paptasta - mokslininkų ir inžinierių poreikis daug kartų viršija kitų profesijų žmonių poreikį. Tuo pačiu metu vis mažiau studentų pasirenka šias profesijas. Netgi kai studentai pasirenka mokslininko ar inžinieriaus profesiją, dažnai jaučiamas nepakankamas akademinis pasiruošimas tokių mokslų sėkmingam įsisavinimui. Skirtingos pagrindinės mokyklos šias spragas bando užpildyti padidintu S (Science) ir M (Mathematics) dėmesiu, tačiau dažnai pamirštami kiti STEM elementai, kaip - T (Technology) ir E (Engineering). Siekiant padėti užpildyti pilnavertiškai T ir E elementus, reikalingos atitinkamos priemonės.

Fischertechnik Education linijos priemonės jums padės tai padaryti kokybiškai!


 

Konstruktorius - "Solar: beginner"

 

Atsinaujinanti energetika yra labai svarbi šiandieną ir išliks aktuali ateityje. Šis rinkinys padės mokiniams geriau suprasti atsinaujinančios energetikos reikšmę ir potencialą. 

"Solar: beginner" rinkiniu mokiniai gali naudotis tiek individualiai, tiek su mokytojo pagalba.

Pagalbinės priemonės: inovatyvios Fischertechnik mokymo priemonės padės parodyti mokyklos mokiniams ir aukštųjų mokyklų studentams techninius aspektus, naudojantis praktiniais pavyzdžiais. Rinkinyje yra pridėta instrukcija su modelių atvaizdais ir užduotimis, kurios padės mokytojams greitai pasiruošti užsiėmimams. Mokymo medžiagą galima atsisiųsti nemokamai (spausti čia).

Pagrindinės mokymo temos:

  • Saulės enerija
  • Saulės moduliai ir varikliai
  • Saulės energijos varom                  

Rinkinyje: 160 detalių ir susidėjimo dėžė.

Pakuotės išmatavimai: 44x31,5x8 cm.

Svoris: 1,5 kg


Detalių sąrašas

Instrukcija (EN)