Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
Atgalinio skaičiavimo laikrodis - Time Timer MAX (44x44 cm), JAC5100 Padidinti

Atgalinio skaičiavimo laikrodis - Time Timer MAX (44x44 cm), JAC5100

JAC5100

175,00 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Įvairaus amžiaus vaikams
  • Lavinama: Laiko pažinimas, Socialiniai įgūdžiai, Specialūs poreikiai

Time Timer MAX

 

Naujasis Time Timer MAX išsiskiria savo dydžiu ir išplėstomis funkcijomis. Laikrodžio dydis 44x44 cm, todėl galės būti gerai matomas net didelėse auditorijose. Rinkinyje yra 3 keičiami (dvipusiai) ciferblatai su skirtingo laiko trukmėmis: 5min/15 min, 30min/1val., 2 val./ tuščias  (su galimybe užrašyti savą informaciją), 3 flomasteriai, 1 vnt. kabliukas (tvirtinimui prie sienos). Laikrodis turi pastatymo kojelę. Laikrodžio gale yra jungiklis trukmės (5min, 15min, 30min, 1val., 2val., 4val., 8val., 24 val.) rėžimo pakeitimui. (p.s. Dėl ciferblatų su 4val., 8val. ir 24val. trukmėmis teirautis atskirai).


 

Kaip Time Timer veikia?

Pirma. Nustatomas raudonas laiko diskas ties pageidaujamo laiko tarpo padalos

Antra. Einant laikui raudonas laiko diskas atitinkamai pasislepia už balto ciferblato sienelės

Trečia. Kai praeina nustatytas laikas, raudonas laiko diskas pasislepia visiškai ir įsijungia garsinis signalas (jei buvo aktyvuotas)

 


Laikrodis veikia su AA tipo baterijomis (rinkinyje nepridėta, reikia įsigyti atskirai).


 

Apie Time Timer

Jau daugiau nei 20 metų Time Timer laikrodžiai padeda žmonėms valdyti jų laiką. Patentuotas raudonas laiko diskas parodo kiek laiko liko ir atsako į amžinai besikartojantį klausimą: "Kiek liko laiko?" Tai tobulas pagalbininkas klasėje, dirbant su vaikais, turinčiais specialių poreikių, namie ir darbe.

Time Timer laikrodžiai supažindina su praėjusio laiko koncepcija, mokina efektyviai panaudoti savo laiką, užsiėmimų metu sekti laiko tėkmę ir skatina savarankiškumą.

Time Timer laikrodžiai - nepamainoma pagalbinė priemonė dirbant su vaikais, turinčiais specialiuosius poreikius (ADHD, ADD, Autizmas, Aspergerio sindromas ir kt.).

Namuose ir kasdieniniame gyvenime Time Timer padės tapti produktyvesniam, daugiau organizuotam ir atsipalaidavusiam dienos bėgyje.