Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Lavinimo priemonė - Emocijų ratas "Emotions in Montion" (R4000) Padidinti

Lavinimo priemonė - Emocijų ratas "Emotions in Montion" (R4000)

8718469880539

9,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Įvairaus amžiaus vaikams
  • Lavinama: Motorika, Socialiniai įgūdžiai, Vaizduotė, Kalbos įgūdžiai, Specialūs poreikiai

Emocijų ratas "Emotions in Motion"

 

Vaikams dažnai sunku nustatyti skausmą, patiriamas emocijas ir jų intensyvumą. Emocijų ratas padės išspręsti šiuos sunkumus.

Emocijų rate naudojamos abi rato pusės, kurias galime sukti aplink ašį. Vienoje rato pusėje vaikai galės atrasti paveikslėlius su įvariomis galimomis emocijomis ir sukant ratą priskirti jo pojūčius labiausiai atitinkantį paveikslėlį. Antroje rato pusėje vaikai atras galimą sprendimo būdą. Tiek patiriamas emocijas, tiek galimą sprendimo būdą su vaiku gali aptarti vaiką prižiūrintis asmuo. 

Emocijų rato vienoje pusėje pavaizduotos šios 8 patiriamos emocijos: nerimas, pyktis, baimė, nuovargis, susijaudinimas, demotyvacija, nekantrumas, liūdesys.

Emocijų rato kitoje pusėje pavaizduoti šie 8 galimi sprendimo būdai: giliai kvėpuoti, užsidėti ausines, eiti į ramią aplinką, paklausyti muzikos, užsiimti raminančia veikla / žaidimais, pailsėti, pakalbėti apie tai, apsikabinti.

Emocijų ratą lengva naudoti.

Pagamintas iš laminuoto popieriaus - ilgaamžis. Rato skersmuo 23 cm.

Priemonė įdėta į permatomą plastikinį voką.