" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Naujiena
SICO mobilios, sulankstomos scenos elementas, 122x244 cm, fiksuoto aukščio, tufas Padidinti

SICO mobilios, sulankstomos scenos elementas, 122x244 cm, fiksuoto aukščio, tufas

nuo 1550,00 €

Užklausti Pristatymo terminas: 5 - 6 savaitės

Sico mobilios, sulankstomos scenos padės greitai ir be didelių pastangų pasiruošti sceną jūsų numatytiems, išskirtiniams renginiams. Visus darbus galės atlikti vienas žmogus. Galima pasirinkti įvairaus dydžio, reguliuojamo / nereguliuojamo aukščio scenas. Scenos elementai ant ratukų, kurie netepa grindų. Atskiri scenos elementai jungiasi į vieną tvirtą kompoziciją. Scenos danga gali būti su kilimine danga arba tufu (atsparios dėvėjimuisi). Prie scenos gali būti sukomplektuoti visi būtini priedai - užuolaidėlės, laikikliai, atramos, laipteliai.


 

Privalumai: 

SICO® 2000 serijos scenos rekomenduojamos ir naudojamos daugiausia mokyklose, viešbučiuose, klubuose, konferencijų centruose ir kitose vietose, kuriose yra naudojamos pakylos ir scenos.

Scena danga gali būti dengta kilimine danga (standartinė spalva - pilka) arba tufu (atspari dėvėjimuisi).

Atskiri scenos elementai jungiasi (tvirtai susikabina).

Scenos elementai gali būti vieno arba dviejų aukščių (20 cm žingsnis).

Išskleisto elemento plotas gali būti 91x244 cm, 122 x 244cm arba 183 x 244cm. Didesnio ploto elementai (183 x 244cm) galės padėti sutaupyti lėšas ir sandėliavimo vietą (lyginant su 122cm x 244cm dydžio elementais).

Galite pasirinkti fiksuotus scenos aukščio variantus (41, 61 arba 81 cm).