" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Beleduc lavinamasis medinis žaislas - Susidedantis bokštelis (18015)

4014888180156

19,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 12 mėn.
  • Lavinama: Rūšiavimas, Erdvės suvokimas, Formų pažinimas, Motorika, Spalvų pažinimas, Koordinacija

Ypatingai per pirmuosius savo gyvenimo metus vaikai praleidžia daugiausia savo aktyvaus laiko bežaisdami. Pedagogai paskaičiavo, kad vaikas iki 6 metų praleidžia apie 15,000 valandų bežaisdamas. Tai reiškia - apie 7-8 valandas per parą. Labai svarbu, kad vaikas žaistų jam patrauklioje, saugioje aplinkoje ir rastų įvairių objektų, kuriuos galėtų ištyrinėti.

Beleduc gali Mažyliams skirtoje kategorijoje pasiūlyti kokybiškų ir paklausių priemonių vaikams iki trijų metų amžiaus. Beleduc produktai pagaminti su meile, labai estetiški, skatinantys vaikus pažinti juos supantį pasaulį, kartoti ir taip jį suprasti.


 

Lavinamoji priemonė - Susidedantis bokštelis 

 

Sudėliokite dėlionę kitaip! Žaisdami šia dėlione vaikai išmoks ne tik rūšiuoti, tačiau taip pat sudės ir trimatę piramidę. Safario gyvūnų spalvos padės vaikams pastatyti piramidę teisingai.

Edukacinis žaislas "Susidedantis bokštelis" padės lavinti vaiko motoriką, akių rankų koordinaciją, spalvų bei formų pažinimą.

Skirta vaikams nuo 24 mėn.

Pagaminta iš medienos.

Įpakavimo dėžutės dydis: 280x200x80 mm


 

EB atitikties deklaracija