Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Filtras

Amžius Išvalyti
Lavinama Išvalyti
Gamintojas Išvalyti
Kaina
    0 500

Triratukai, balansiniai dviratukai, paspirtukai ir kita

Su Beleduc įvairiais triratukais, paspirtukais ir balansiniais  dviratukais Trike produktų linija) vaikai patirs daug skirtingų įspūdžių. Vaikai išmoks važiuoti skirtingose padėtyse, išlaikyti kūno balansą, didinti greitį ir stabdyti, važiuoti skirtinga danga. Beleduc transporto ir judėjimo priemonių asortimentas labai platus. Priemonių rasite tiek darželinukams, tiek pradinių klasių moksleiviams. Kai kuriais triratukais vaikai galės žaisti net dviese ar trise vienu metu!

Top Trike triratukai, balansiniai dviratukai ir paspirtukai tikrinami tikrų ekspertų. Norėdami užtikrinti važiavimo malonumą vaikams, gamintojas reguliariai atlieka apklausas vaikų darželiuose ir mokyklose. Visi Top Trike modeliai sukurti naudojant vaikų darželių ir mokyklų, mokytojų, pramonės inžinierių ir dizainerių patirtį.

Siekiant užtikrinti Top Trike produkcijos kokybę visi gaminiai yra sertifikuoti pagal EN71 ir ASTM standartus.

Top Trike garantijos:
•suteikiama 5 metų garantija Top Trike priemonės metaliniui rėmui
•suteikiama 1 metų garantija visoms judančioms detalėms
•ilgaamžį dažų padengimą
•galimybę įsigyti atsargines detales
•ilgalaikį padangų naudojimą (EVA pilnavidurės padangos)
•gerą priemonės riedėjimą (kiekvienas ratas su dvejais pramoniniais guoliais)

 

Šalia Beleduc (Top Trike) priemonių esame atrinkę ir siūlome ir kitas EzyRoller, PlasmaCar, Plantoys kokybiškas judėjimą skatinančias priemones. Išsirinkite jums tinkamiausias!