Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
Beleduc lavinamoji priemonė - "Vairas su rateliu" (64110) Padidinti

Beleduc lavinamoji priemonė - "Vairas su rateliu" (64110)

64110

39,00 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 36 mėn.

Pasiruošę, dėmesio, startuojame!

Beleduc "Vairas su rateliu" - puiki aktyvumo skatinimo priemonė, kurios pagalba lavinsime vaikų akių - rankų koordinaciją. Priemonę galime naudoti fizinio lavinimo užsiėmimuose, estafetėse bei praleidžiant smagiai laiką lauke. Vaikai žaisdami gali žaisti rolėmis, lenktyniauti.

 

Ilgaamžiškumas: pagamintas iš tvirto plieno, ratelis su guoliais, padanga - EVA.

Išmatavimai: (skersmuo) 185 mm x 800 mm

Tinka vaikams nuo 36 mėn. amžiaus

 

Lavinama:

  • Kūno pažinimas. Liesdami ir jausdami vaikai mokosi suvokti ir klasifikuoti paviršius ir formas. Sąmoningas raumenų darbas ir tikslinių užduočių atlikimas padeda vystyti vaiko motorikos sistemą. Taip pat skatinamas savo kūno, higienos, mitybos suvokimas.

  • Kalba. Tiek aplinkoje, kurioje skatinama kalbėti, tiek bendraujant su suaugusiais vaikai vysto savo kalbą bei plečia savo naudojamą žodyną. Simbolių, raidžių ir figūrų pažinimas – tai pagrindas tolesniam kalbos ir mąstymo vystymuisi.

  • Socialiniai ryšiai. Socialiniai ryšiai yra viso mokymosi proceso pagrindas. Vaikai susipažįsta su visuomenėje nusigulėjusiomis elgesio normomis ir taisyklėmis, mokosi pažinti save kaip individą, mokosi bendrauti su aplinkiniais, pažinti ir valdyti savo skirtingas emocijas.


ES žaislų saugos standartų atitikimas


Saugos standartų atitikimas ISO


EB atitikties sertifikata


Atitiktis vaikų amžiui