" />

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu
PlanToys lavinimo priemonė - lėlių namelis "Creative" (PT7610) Padidinti

PlanToys lavinimo priemonė - lėlių namelis "Creative" (PT7610)

8854740076106

149,95 €

Pristatymo terminas: 1 - 3 dienos


Atributai

  • Amžius: Vaikams nuo 3 metų
  • Lavinama: Socialiniai įgūdžiai, Vaizduotė, Kūrybiškumas

Lėlių namelis "Creative"

 

 

Būk pats architektas, dėliodamas savo lėlių namelį. Šis modernus lėlių namelis susideda iš trijų dalių, kurias galima sudėlioti skirtingais būdais. Galima gauti virš 10 skirtingų namų kompozicijų.

Namelio komplekte taip pat rasite:

  • 1 kilnojamus laiptus
  • 2 stogo elementai su "saulės baterijomis", kuriuos apvertus jie virsta daržo elementais
  • 6 judinamos dekoruotos dienelės
  • 2 judinamos tvorelės
  • Modernių baldelių komplektai miegamąjam, svetainei, vonios kambariui, virtuvei, valgomąjam.

Iš viso: 28 elementai.

Tinka vaikams nuo 3 metų.

Pagaminta iš medienos ir kaučiukmedžio - kaučiuko masės.

Išmatavimai: 36 x 36 x 16,1 cm.

Svoris: 6,16 kg.

Pakuotės išmatavimai: 57 x 11,5 x 38 cm.


Atrask PlanToys!

 

Nuo pat Plan Creations įkūrimo 1981 metais, PlanToys® kūrė inovatyvius, ekologiškus, edukacinius žaislus, padedančius vaikams lavinti jų vaizduotę ir kitus svarbius įgūdžius.  PlanToys® visada  buvo laikomas tik aukščiausios kokybės, saugumo ir aplinkosauginius reikalavimus atitinkančių žaislų gamintojas, kurio kūriniai skatina vaikus žaisti ir mokintis saugioje aplinkoje.

 

Vaikai pažįsta pasaulį žaisdami, o PlanToys® žaislai visada pasirenkami kaip įrankis, padedantis išpildyti jų svajones.

 

PlanToys® buvo pirma pasaulyje bendrovė, kuri pradėjo gaminti žaislus iš neproduktyvaus kaučiukmedžio medienos (pasenę kaučiukmedžių plantacijų medžiai). Neskaitant derliaus, gaunamo iš 25 hektarų savos kaučiukmedžio plantacijos, kurį bendrovė naudoja savo gamyboje,  taip pat naudojama iš vietinių ūkininkų supirkta neproduktyvaus kaučiukmedžio mediena. Šiuo metu PlanToys® gamykla užima 45.000 kvadratinių metrų plotą ir kiekvienais metais pagamina apie septynis milijonus žaislų.

 

Pasiryžusi laikytis aukščiausių kokybės, saugumo standartų bei darnaus vystymosi principų žaislų gamyboje, bendrovė įgyvendina savo pažadą kasdieninėje veikloje. PlanToys®, siekdama mažinti savo vykdomoje veikloje poveikį aplinkai, yra sukūrusi griežtas savikontrolės procedūras, padedančias pasiekti įspūdingų rezultatų aplinkosaugos ir socialinėje srityse. PlanToys® galima įsigyti 67 šalyse. Tėvams PlanToys® asocijuojasi su žaislais, kurie vaikams yra jų pasaulis nuo pradžios iki pabaigos.